BİR KAVANOZ HİKAYESİ..

“Bir Kavanoz Mutluluk” sloganıyla yola çıkan “Cremma” yolculuğuna 2015 yılında Suadiye – Emin Ali Paşa Cad. ‘de  açtığı ilk şubesiyle başladı.

Kısa zamanda misafirlerinin samimiyetini kazanan “Cremma” artan talep doğrultusunda 2. Şubesini 2017 yılının sonbaharında  Kazasker’de hizmete açtı.

Bugün gelinen noktada 5 şubeyle Anadolu Yakası’nda hizmet veren “Cremma” açtığı her şubede ilk günkü samimiyeti misafirlerine eşsiz lezzetler eşliğinde sunuyor..

Cremma olarak en büyük hedefimiz misafirlerimize sürekli olarak yeni tatlar sunmak. Bu hedef doğrultusunda reçetesi yüzde yüz olarak “BİZE ÖZEL” olan lezzetler tasarlıyoruz.

Zamanımızın büyük çoğunluğunu her 6 ayda bir değişen menümüzde misafirlerimize sunacağımız “BİZE ÖZEL” lezzetleri tasarlamakla harcıyoruz.

Cremma’yı bugün bulunduğu noktaya getiren en önemli özelliklerinden biride detaylar.

Misafirlerine sunduğu her ürünün bütün detaylarıyla alanında isim yapmış koordinatörleri ilgileniyor.

Kavanozların içine doldurduğumuz “ CREMMA” lar hedeflediğimiz samimiyeti bütün renkleri ve lezzetiyle misafirlerimize anlatıyor.

Dudullu’da bulunan genel merkezimizde her bir ürünü “günlük” ve “taze” olarak üretip şubelerine gönderen “Cremma”  sektöründe fark yaratmaya devam ediyor.

Bünyesinde misafilerine sunduğu hiçbir lezzeti donuk olarak sevketmeyen “Cremma”, yine hiçbir ürününde katkı maddesi kullanmıyor.

İlk günkü samimiyetle ve tazelikle kalmak dileğiyle.